Labková patrola vo filme

Vedel si, že už 19 augusta 2021 sa v našich kinách objaví film s názvom Paw Patrol (Labkova patrola vo filme) ? V ňom sa znova stretneš so všetkými obľúbenámi postavami Paw Patrol (Labkovej patroly). Tvoji obľúbení psí kamaráti budú tento krát bojovať proti tajnému sprisahaniu ich zarytých a večných nepriateľov mačiek???? Týmto sa podarí ovládnuť prostredníctvom starostu mesto a spustiť svoj neľútostný boj.

Tvoji kamaráti z akčnej záchranárskej skupiny Paw Patrol (Labkovej patroly) však takmer nikdy nespia a ľudstvu, ako jeho najlepší štvornohý priateľ, znovu raz pomôžu a pustia sa z celého oddaného psieho srdca do jeho záchrany.

 V novom filme sa stretneš so svojimi starými známymi ako aj novými priateľmi ako Chase, Delores, Butch, Kendra, Wilson, Marshall, Ryder a inými. Ako dopadne ich snaženie a koľko dobrodružstva tvoji kamaráti z Paw Patrol (Labkovej patroly)  zažijú sa dozvieš už 19.8.2021.

Trailer na nový film Paw Patrol (Labkova patrola vo filme) si medzitým môžes pozrieť tu:

Vybav sa aj ty na novú školskú sezónu školskými a kreatívnymi produktami Paw Patrol (Labkova patrola) z našej ponuky a preži spolu so svojimi obľúbenými kamarátmi všetky ich  dobrodružstvá spoločne:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie